Fotele Stressless®

Skonfiguruj swój fotel relaksacyjny Stressless®

Preferujesz nowoczesny design, a może bardziej tradycyjny wygląd?
Na początku przyjrzyj się przedstawionym modelom i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba.
Następnie zastanów się jaką funkcję ma spełnić fotel relaksacyjny Stressless w Twoim domu i na tej podstawie dobierz odpowiednią podstawę. Poniżej zamieszczamy dla Ciebie kilka porad.

Wybór podstawy

Jeśli fotel relaksacyjny Stressless ma służyć głównie do odpoczynku- na przykład oglądania TV, relaksu z książką bądź krótkiej drzemki wybierz spośród kilku rodzajów podstaw-CLASSIC, SIGNATURE, CROSS. Oczywiście wszystkie fotele z tymi podstawami są wyposażone w podnóżek, a w efekcie taki zestaw zapewni maksymalny komfort użytkowania.
Natomiast wersja z podstawą POWER posiada elektryczne sterowanie, dzięki któremu możesz dostosowywać pozycję oparcie lub wysunąć podnóżek.  Ponadto do wyboru są dwa rodzaje- podłączany do gniazdka elektrycznego lub z akumulatorem.

A możę pracujesz w domu lub potrzebujesz krzesła biurowego? Wybierz podstawę HOME OFFICE, a Twój fotel będzie na kółkach.

Rozmiar

Większość modeli foteli relaksacyjnych Stressless  jest dostępna w trzech rozmiarach: S, M, L. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni rozmiar dopasowany do Ciebie!

RODZAJE TKANIN OBICIOWYCH

Z uwagi na to, że Ekornes jest jednym z największych producentów mebli skórzanych, będziesz miał do wyboru cztery rodzaje obić ze skóry naturalnej w bardzo szerokiej gamie kolorów. Jeśli jednak wolisz tkaniny to mamy również szeroki wybór obić materiałowych. Tym samym możesz dowiedzieć się więcej o materiałach używanych do produkcji Stressless tutaj.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Brak produktów w koszyku.